در نظر است اولین رویداد ملی استارت آپ دریایی با محوریت صنایع دریایی، محیط زیست، شیلات و غیره در شهریور ماه ۹۵ همزمان با دومین همایش ملی فناوری های دریایی در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر با حضور مدیران ارشد صنایع دریایی کشور و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری  برگزار گردد. 

لذا از محققین، دانشجویان، صنعتگران و علاقه مندان  حوزه دریایی دعوت می شود تا با شرکت در اولین رویداد استارت آپ دریایی کشور، ایده های خود را جهت تبدیل به طرح های صنعتی ( با حمایت های مالی و حضور مستقیم سرمایه گذاران داخلی و خارجی و مدیران صنایع دریایی) ارائه نمایند.

خواهشمند است ایده های خود را بصورت فردی، گروهی، سازمانی و… به همراه چکیده رزومه تخصصی به آدرس ایمیل  startup@mstp.ir ارسال نمایید تا پس از داوری اولیه، ضمن برقراری ارتباط با شما، هدایت ایده توسط مربیان ما انجام شود. ایده ها را برابر فرمت مشخص شده در فرم ثبت ایده  در قالب Word و PDF به ایمیل  startup@mstp.ir ارسال نمایید. (متن، تصاویر، نقشه ها و… اضافی می تواند در ادامه فایل اضافه گردد ) 

ایده های مطرح شده باید دارای ویژگی های شاخص زیر باشند.
ایده های مطرح شده باید در راستای توسعه و رونق صنعت دریایی داخلی باشد.
ایده مشابهی در داخل کشور قبلا ارائه نشده باشد.
ایده مطرح شده باید دارای طرح توجیه اقتصادی مناسبی باشند.
ایده های مرتبط با اشتغال زایی و محرومیت زدایی در اولویت انتخاب هستند.
ایده های با فناوری  بالا و خدمات نوین دارای امتیاز مثبت هستند.
حمایت اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و فعالان بخش خصوصی از ایده ها دارای امتیاز مثبت هستند.
ایده های دارای نمونه اولیه دارای امتیاز ویژه می باشند.

 

بهترین ایده ها علاوه بر دریافت جوایز نفیس در اولویت جذب سرمایه گذاری برای تبدیل شدن به یک کسب و کار صنعتی قرار خواهد گرفت. این حمایت ها شامل تسهیلات مالی بلاعوض، بازاریابی محصولات و خدمات تولید شده، حمایت کامل از دانش بنیان شدن تیم ها، ارائه فضای کاری و اداری و دیگر حمایت های مورد نیاز تیم ها می باشد.

دبیرخانه رویداد:  مازندران،   نوشهر،  خیابان شهید کریمی،  تقاطع خیابان شهید سلطان محمدی،  مرکز رشد واحدهای فناور – دبیرخانه رویداد استارت آپ

دبیر رویداد: مجید یوسفی                                 دبیر اجرایی رویداد: مهدی ترابی

 

تلفن:     ۵-۵۲۳۵۳۰۴۴ –  ۰۱۱            نمابر:     ۵۲۳۵۳۰۴۶– ۰۱۱

 

URL : http://www.mmt2016.ir/page_541.html

 E-mail: startup@mstp.ir

 

ایده های مطرح شده باید دارای ویژگی های شاخص زیر باشند.

تمامی حقوق این سایت متعلق به مؤسسه آموزش عالی شفق می باشد.